Tel.: +420 603 594 256
E-mail: th-print@seznam.cz

   hlavní stránka  |  grafika  |  tisk  |  o nás

Samolepky a etikety

Stránka se připravuje...

Samolepky pro Olejový servis a SPZ

- použitím vlastních samolepek pro olejový servis děláte reklamu své firmě a Váš zákazník Vás tak má vždy na očích pro případ potřeby dalšího servisu svého vozidla.

Nerozmočitelné! - díky materiálu, ze kterého jsou tyto samolepky zhotoveny (PVC), je nelze rozmočit např. provozem či mytím vozidla.


Elektro servis Janík, Ostrava

- nalepením na prodávané a servisované výrobky budou mít Vaši zákazníci vždy na očích kontakt na Vaši firmu. Materiál - PVC + laminace pro vysokou odolnost proti poškození (nerozmočitelné).


Etikety pro prodejce medu, Klimkovice

- zhotovíme Vám samolepící etikety pro Váš produkt, různého tvaru a velikosti, papírové nebo plastové.


Samolepky pro Agro Smetana s.r.o., Vizovice

- nalepením na zahradní techniku, kterou prodáváte a servisujete, budou mít Vaši zákazníci vždy na očích kontakt na Vaši firmu. Rozměr 6 x 3,5 cm. Materiál - PVC + laminace pro vysokovou odolnost proti opotřebení.

Nerozmočitelné! - díky materiálu, ze kterého jsou tyto samolepky zhotoveny (PVC), je nelze rozmočit např. provozem či mytím zahradní techniky.


Samolepky pro el. nářadí Prona, Frenštát p. R.

- nalepením na prodávané a servisované elektro nářadí budou mít Vaši zákazníci vždy na očích kontakt na Vaši firmu. Rozměr 5 x 3 cm, zakulacené rohy. Materiál - PVC + laminace pro vysokou odolnost proti poškození.

Aktuálně


© 2014 TH-PRINT.CZ All Rights Reserved.